Konkurs o "Szablę Burmistrza Śremu"
Dodane przez sotpzk dnia 15 maj 2007
Konkurs
Witam serdecznie!
Miałbym prośbę o zamieszczenie na Waszej stronie oddziałowej czy też podanie
w lokalnym komunikacie radiowym
informacji-regulaminu o zbliżającym się konkursie o „Szablę Burmistrza Śremu”. Foto-szczegóły nagrody głównej można zobaczyć na:
http://www.sp3ol.aircity.pl

73! Piotr, sp3hyp

Rozszerzona zawartość newsa
Z okazji Dni Śremu organizowanych w dniach 9-10.06.2007 r. miejscowi krótkofalowcy włączają się do udziału w propagowaniu walorów naszego miasta i gminy organizując konkurs krótkofalarski o „Szablę Burmistrza Śremu”.
Do udziału w konkursie zapraszamy stacje indywidualne, klubowe oraz nasłuchowców. Termin konkursu: od 09.06.2007 r. godz. 16.00 UTC do 10.06.2007 r. godz. 22.00 UTC. Pasmo 3,5 MHz. Emisja: SSB.
W konkursie zaliczane będą QSO ze stacjami ORGANIZATORA:
a) SP3KUJ – stacja klubowa ze Śremu 3pkt,
b) SP3BLT, SP3BPU, SP3BVA, SP3EQU, SP3HYP, SP3LOX, SP3QYC, SP3RAT, SP3SLD, SQ3SLD, po 2pkt od w/w stacji ze Śremu,
c) po 1pkt od stacji których lista zostanie ogłoszona na tydzień przed rozpoczęciem konkursu na stronie www.oppzk.poznan.pl , www.pzk.org.pl , www.sp3ol.aircity.pl
Stacje organizatora będą podawały „WYWOŁANIE W KONKURSIE ŚREMSKIM”. Z każdą ze stacji organizatora można przeprowadzić jedno QSO. Udział w konkursie tego samego operatora możliwy jest tylko pod znakiem indywidualnym lub klubowym z wyjątkiem stacji organizatora.
Klasyfikacja. Kolejność zajętych miejsc ustalona będzie według zdobytych punktów na podstawie nadesłanych wyciągów z logów i zweryfikowana z logami stacji organizatorów. W przypadku równej ilości punktów decyduje data/czas nawiązania ostatniego QSO.
Nagrody.
Zajęcie I-go miejsca - Szabla Burmistrza Śremu,
Zajęcie II-go miejsca – Komplet radiotelefonów PMR,
Zajęcie III-go miejsca – Słuchawki bezprzewodowe.
I miejsce SWL – Słuchawki bezprzewodowe.
Za zdobycie min. 7pkt okolicznościowy dyplom. Dla tych którzy chcą go otrzymać zgłoszenie z wyciągiem z logu prosimy wysłać na adres: Andrzej Urbański – SP3BVA, ul. Okulickiego 14/78, 63-100 ŚREM, tel. 061 2838879. Do zgłoszenia należy dołączyć znaczki pocztowe 4 x 1.35 zł. Uczestnicy którzy chcą być sklasyfikowani w konkursie mogą wysyłać też zgłoszenia na sp3hyp@op.pl Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25.06.2007 r.
UWAGI: Dyplomy zostaną ponumerowane w zależności od ilości zdobytych punktów. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki - poza czołowymi nagrodzonymi miejscami. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne.

Zapraszamy! 73! Piotr, sp3hyp