Sudecki Oddział Terenowy PZK
  Welcome to: Sudecki Oddział Terenowy PZK [Guest] Strona GłównaKontaktPortal ZG PZKCzłonkowie SOT PZKRR ITUHistoria SOT wg SP6BGF
22 Lipiec 2019 02:12  
Dyplom Polska

Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 168
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: sp6sow
Nawigacja
Strona Główna

Kontakt
Statut PZK
Portal ZG PZK
Wstąp do PZK
Członkowie SOT PZK
Kodeks Krótkofalowca
Informacje składkowe
Odznaki Honorowe PZK
Częstotliwości lokal UKF

Linki
SR6J
Kluby
SR6JG
RR ITU
Download
DX cluster
Kodeks pracy DX
Etyka i procedury
Saga braci Odyńców
Pionierzy Radiotechniki -----Polskiej

FAQ
Egzaminy UKE 2019
Zawody KF UKF 2019r.

Silent Key
Historia SOT wg SP6BGF
Krótkofalowiec
New Page 1

Krótkofalowiec Polski Nr 07/2019 - kliknij

Tygodnik Krótkofalowca

kliknij celem pobrania

Czas lokalny
Zegar Polska
Propagacja
New Page 1

Tropo Europa - kliknij

Tropo Europa

Propagacja

Propagacja

Solar - kliknij

Radio Amateur Sat.

AMSAT

Polecamy

Dolnośląska Amatorska Sieć Ratownicza

Warto odwiedzić

Radar meteo

Radar meteorologiczny - kliknij

Radar meteo - opady

 Komunikat Sekretariatu ZG PZK na 28 stycznia 2009Submit News Submit Article Visit our Forum 


Komunikat Sekretariatu ZG PZK na 28 stycznia 2009.

Witam wszystkich odbiorców naszych komunikatów. A oto informacje.


1.XVIII Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Bydgoskiego OT PZK (OT 04).
Zjazd rozpoczął się w drugim terminie ponieważ na 169 członków OT na sali w Klubie POW obecne były 82 osoby co stanowiło 48 % . Zjazd otworzył Ryszard SP2IW prezes ustępującego Zarządu OT 04. Po powitaniu i sprawach proceduralnych jako prezes PZK wręczyłem Złote odznaki Honorowe PZK kolegom Edwardowi SP2AJO i Romanowi SP2DDX oraz Odznaki Honorowe PZK Małgorzacie SP2IVI, Piotrowi SP2SGL, Sławkowi SP2JMB, Jackowi SP2LQC, Wojtkowi SP2RXG, Irkowi SP2DKI, Tadeuszowi SP2DGH, Andrzejowi SP2WXZ, Robertowi SP2DNT. Kolejny punkt to lokalne odznaczenia czyli medale Oddziału PZK w Bydgoszczy, które z rąk Ryszarda SP2IW otrzymali kol. SP2BZW, SP2IWK, SP2IHI SP2CMB, SP2FTL, SP2GJI, SP2JMR. Tradycja tych medali sięga połowy lat 80 ub. wieku.
Następnie zostały zebranym przedstawione sprawozdania z działalności zarządu OT oraz OKR za lata 2004-2008. W trakcie ich składania omówiono wykonanie uchwał poprzedniego Zjazdu Bydgoskiego OT PZK oraz zmiany w stanie liczebnym Oddziału stwierdzając, że w czasie poprzedniej kadencji miał miejsce niewielki ale regularny wzrost liczby członków.
Powstały dwa nowe kluby: SP2PAQ w Białych Błotach i SP2PUT w Bydgoszczy.
Klub SP2PAQ aktywnie działa dzięki zaangażowaniu kolegów SP2IHI i SP2NAT, klub ten bardzo aktywnie współpracuje z władzami samorządowymi.
Klub SP2PUT działa dzięki zaangażowaniu Andrzeja SP2CA, aktywnie startuje i osiąga dobre wyniki w krajowych zawodach krótkofalarskich.
Omówiono również działalność klubów SP2PIK oraz harcerskich klubów SP2ZAO i SP2ZCI.
Kluby harcerskie zorganizowały wiele akcji i imprez krótkofalarskich, między innymi kurs i egzamin na świadectwo radiooperatora, stacje okolicznościowe, zawody i dyplomy. Są i straty - przestał niestety działać klub SP2KKB.
Zjazd udzielił absolutorium ustępującemu Zarządowi.
Zjazd w głosowaniu tajnym dokonał wyboru składu nowego Zarządu OT 04, który stanowią:

Prezes Ryszard SP2IW
Wiceprezes Bolesław SP2ESH
Sekretarz Roman SP2DDX
Skarbnik Jerzy SP2BZR
QSL manager Andrzej SP2GJI
Manager d.s. technicznych Bartłomiej SQ2WKO

OKR Bydgoskiego Oddziału PZK stanowią :
Jerzy SP2WIO Przewodniczący
Janusz SP2CNW
Irek SP2DKI.

Zjazd odbywał się w bardzo konstruktywnej koleżeńskiej atmosferze.
Ze spraw pozazjazdowych , a dotyczących członków OT 04 na podkreślenie zasługują mistrzowskie tytuły Kazika SP2FAX uzyskiwane w wielu zawodach i klasyfikacjach KF, a także dwie stacje tzw. „RUN” w ramach reprezentacji PZK w Mistrzostwach KF IARU, które są zlokalizowane w Kołaczkowie (SP2FAX) oraz w Jeziorkach (SP2JMB).
Członkowie OT04 mogą poszczycić się także wybitnymi osiągnięciami na UKF. Tu przewodzi Marek SP2MKO niegdyś nazywany „Radiolatarnią UKF” , a to z racji swojej ogromnej bezprecedensowej na naszym terenie aktywności. Marek jest obecnie niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie zarówno pracy DX-owej na UKF (rekordowa ilość potwierdzonych kwadratów) jak i techniki , a szczególnie techniki antenowej. Ogromne osiągnięcia na UKF w tym EME ma Wojtek SP2OFW, który także w zawodach UKF jest liczącą się w skali Europy stacją, czasem nie do pobicia.
Trzecim krótkofalowcem posiadającym spore osiągnięcia oraz wiedzę w sprawach UKF jest Roman SP2DDX sekretarz Zarządu OT 04. Roman ma także spore doświadczenie w pracy na mikrofalach oraz znajomość techniki mikrofalowej, a na najbliższym spotkaniu „ŁOŚ 2009” zapowiada wiele ciekawostek z pokazami łączności EME włącznie.
Bez tych uzupełniających informacji relacja ze zjazdu mojego macierzystego OT byłaby nie pełna.
Piotr SP2JMR


2.Ważna informacja sportowa.
W styczniowym "CQ Magazine" opublikowane zostały wyniki CQ WW WPX Contest 2008. Miło popatrzeć - wiele polskich stacji w czołówce. Największe gratulacje należą się Krzysztofowi SP7GIQ, który zwyciężył na świecie na 80 metrach z wynikiem 2,696,645 punktów, jednocześnie ustanawiając nowy europejski All-Time Record w tej kategorii. Szacunek, "czapki z głów" i ogromne gratulacje. Teraz patrząc na zestawienie All-Time dla Europy widzimy SN3R z rekordem na 160 metrów (z roku 2007) i SN7Q z rekordem na 80m (z roku 2008).

Warto odwiedzić stronę SP3KEY (http://sp3key.com/ ), gdzie znajdują się pełne wyniki stacji polskich w CQ WW WPX Contest 2008. Poza wynikiem Krzysztofa SN7Q/SP7GIQ jest jeszcze kilka polskich znaków w top ten w poszczególnych kategoriach. Gratulacje dla wszystkich!!!
Tomek SP5UAF


3.Nowe nalepki SPPA.
Andrzej SQ7B Award Manager PZK informuje o nowościach w programie SPPA, dysponuje On obecnie nalepkami na 150, 250 i 325 powiatów i to na wszystkie emisje. Są one bezpłatne i bardzo ładne wystarczy zgłoszenie i opłata zwrotna. Andrzej zachęca także do zaliczania łączności z powiatami emisjami cyfrowymi. To kolejne wyzwanie dla zdobywców dyplomów.


4.Braki danych o członkach PZK. Jak już informowałem dwa tygodnie temu koniecznym jest uzupełnienie danych teleadresowych lub tylko adresowych członków PZK. Jednym z powodów jest zbiorowe ubezpieczenie członków PZK od odpowiedzialności cywilnej z tytułu uprawiania naszego hobby, a także naszego sprzętu. Szczegóły na portalu PZK.
Zwracam się do skarbników i sekretarzy oddziałów terenowych PZK o uzupełnienie tych danych bez których niemożliwa będzie likwidacja szkody przez ubezpieczyciela , w razie jej powstania. Wykazy znaków wywoławczych, których adresów nie posiadamy znajduje się jako załącznik do niniejszego komunikatu.
W wykazie znajdują się znaki naszych członków, których dane mogą pochodzić z przed 12 lat lub nowych członków, których deklaracji lub informacji członka PZK nie otrzymaliśmy. Brakujące dane proszę przesyłać w formacie doc. lub xls. Na adres toamlud@o2.pl oraz sp2jmr@pzk.org.pl . Im prędzej tym lepiej dla naszych członków.


4.Braki danych o członkach PZK.
Jak już informowałem dwa tygodnie temu koniecznym jest uzupełnienie danych teleadresowych lub tylko adresowych członków PZK. Jednym z powodów jest zbiorowe ubezpieczenie członków PZK od odpowiedzialności cywilnej z tytułu uprawiania naszego hobby, a także naszego sprzętu. Szczegóły na portalu PZK.
Zwracam się do skarbników i sekretarzy oddziałów terenowych PZK o uzupełnienie tych danych bez których niemożliwa będzie likwidacja szkody przez ubezpieczyciela , w razie jej powstania. Wykazy znaków wywoławczych, których adresów nie posiadamy znajduje się jako załącznik do niniejszego komunikatu.
W wykazie znajdują się znaki naszych członków, których dane mogą pochodzić z przed 12 lat lub nowych członków, których deklaracji lub informacji członka PZK nie otrzymaliśmy. Brakujące dane proszę przesyłać w formacie doc. lub xls. Na adres toamlud@o2.pl oraz sp2jmr@pzk.org.pl . Im prędzej tym lepiej dla naszych członków.


5.Walne Zebranie Śląskiego OT PZK oraz podsumowania zawodów!
Szanowni, Koledzy i Koleżanki
Pragniemy poinformować, że w dniu 15 lutego 2009 r. o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Zawodowych "Sztygarka" w Dąbrownie Górniczej przy ul. Legionów Polskich 69 odbędzie się podsumowanie i wręczenie nagród za zawody Holiday Contest 2008 (Zawody Wakacyjne 2008). Jednocześnie odbędzie się podsumowanie zawodów Silesian VHF Contest i Barbórka 2008.
Serdecznie Wszystkich zapraszamy
Informujemy również, że o godzinie 11:00 po wręczeniu nagród odbędzie się Walne zebranie sprawozdawcze członków Śląskiego OT PZK na które w imieniu Prezesa OT 06 Jacka SP9JCN serdecznie zapraszamy.
Zespół PGA


6.Lutowe QTC
Czytając lutowe wydanie MK QTC warto zwrócić uwagę na zapowiedź odbywania krajowych zawodów PGA TEST w języku angielskim. Treningi takie będą się odbywały 3-4 razy, i mają na celu systematyczne doskonalenie techniki operatorskiej dla przyszłego udziału w zawodach międzynarodowych. Dla początkujących OPs redakcja przygotowała specjalny poradnik opisujący procedury pracy w fonicznych zawodach HF. Polecamy bardzo!
Dla OPs z poczuciem humoru przygotowaliśmy też materiał pod wymownym tytułem „Jak zostać LIDem”. Sporządzono go na podstawie obserwacji zachowań operatorskich na pasmach HF. Także warto dokładnie przeczytać. Informacji operatorskich jest bardzo dużo, w tym kilkanaście oryginalnych regulaminów dyplomów wyczynowych.


7.Spis treści lutowego wydania MK QTC
171 stacji w styczniowym PGA TEST
ABC radiooperatora – część 2.
Barbórka 2008 – wyniki
Co mamy na poratlu PGA?
CQ WPX Phone 2008 Contest – wyniki stacji polskich
CQ WW 160 Meter Contest 2008 – CW i SSB
Dyplom okolicznościowy z Dolska
Dzień Kolejarza 2008 – wyniki
Dzień Myśli Braterskiej – dyplom z Bydgoszczy
Felieton Leniwego Papcia
Hell 2008 Contest – wyniki
HNY 2009 Party – wyniki spotkania noworocznego
IARU HF Championship 2008 – wyniki stacji HQ
Identyfikatory dla każdego
Kalendarz zawodów KH i VHF na lutu i marzec br.
Kanał Bydgoski – dyplom z Bydgoszczy
Kodeks Krótkofalowca
Krótko o CQ 160 Meter CW 2008 Contest
Lodołamacz „Krasin” – dyplom wyczynowy
Narodowe Święto Niepodległości - wyniki
Nowi członkowie PGA-C PZK
O Ryszardzie SP5QQ wspomnienia
Palmiry Północy – dyplom wyczynowy
PGA 2009 Award – podsumowanie akcji dyplomowej
PGA TEST i – wyniki
PGA w eQSL.cc
Piotr I – dyplom wyczynowy
Polny Dzień 2008 – wyniki
Portal PGA na 9. miejscu w rankingu STAT24
Poszukiwane adresy
QSL via
Regulaminy zawodów na luty i marzec br.
Rewelacyjny wynik EM7HQ
RTTY 2008 Contest –wyniki
Sankt Petersburg – dyplom wyczynowy
SP DX Maraton – wyniki współzawodnictwa
SPCWC i SPCC po nowemu
Święto Niezapominajki – dyplom z Bydgoszczy
Ukrainian Castles Award
Ukrainian Foresses Award
World Castles Award – dyplom wyczynowy
Współzawodnictwo SPDXC 9 Pasm
Wydane dyplomy PGA
Zimowa wyprawa SKJKC – relacja SP9YJC/9
Zulu Time – co to jest?


Tyle informacji na dzisiaj
Vy 73! Piotr SP2JMR prezes PZK.


Załącznik do komunikatu.

Brak adresów w bazie PZK:

OT01: SP6DNS, SP6HAO, SP6JQF, SP6XP, SQ6JNK, SQ6JNS, SQ6OWL, SQ6RR

OT03: SP7-03116, SP7QJN, SP7TDY, SQ7FBG, SQ7FBN, SQ7HGA

OT04: SP2-0556-BYSP2BKX, SP2DHR, SP2DVO, SP2IHI, SP2RXV, SP3TUT, SQ2DYL, SQ2GP, SQ2LE, SQ3MKW

OT05: SP8AJC, SP8AQA, SP8ASP, SP8AYS, SP8BCI, SP8BVO, SP8DVT, SP8DWI, SP8EEX, SP8GGV, SP8GKB, SP8GKX, SP8GRS, SP8GYR, SP8HDP, SP8HMK, SP8IPD, SP8JPR, SP8KO, SP8MCP, SP8MISP8NFH, SP8NFI, SP8NFP, SP8NFX, SP8NFZ, SP8ONL, SP8OOB, SP8OOC, SP8OON, SP8OV, SP8SIK, SP8SRS, SP8TJK, SP8TJQ, SP8U, SP8UZI, SP8WJW, SP8XGS, SP8XS, SP9CQ, SP9DEE, SP9GKJ, SP9IQO, SP9JPA, SP9MRO, SP9ODY, SP9SPN, SP9SX, SP9UJR, SP9VRB, SP9WTN, SQ8AQD, SQ8AQX, SQ8EFB, SQ8EFK, SQ8ERB, SQ8GBD, SQ8GBE, SQ8GBG, SQ8GUM, SQ8IJZ, SQ8IPI, SQ8IW, SQ8JLP, SQ8JLT, SQ8JS, SQ8MAS, SQ8NGS, SQ8NGT, SQ8SR, SQ8UW, SQ9JYK

OT06: SP9-06012, SP9-06-015, SP9-06054, SP9-06060, SP9-06063, SP9-06-064, SP9-06-073, SP9-06074, SP9-06077, SP9-06078, SP9-06079, SP9-06080, SP9-4090-KASP9-4333-KASP9-4961-KASP9AAE, SP9ABU, SP9AGS, SP9AHW, SP9AI, SP9AJT, SP9AVZ, SP9AWS, SP9BGS, SP9BMH, SP9BQX, SP9CAT, SP9CAZ, SP9CDA, SP9CLU, SP9CPU, SP9CSS, SP9CSX, SP9CTT, SP9CTW, SP9CTX, SP9CZG, SP9DI, SP9DJP, SP9DNO, SP9DOR, SP9DOW, SP9DW, SP9DYA, SP9EGM, SP9EHQ, SP9EM, SP9EML, SP9EOV, SP9EPC, SP9ERY, SP9EWM, SP9EZM, SP9FHZ, SP9FKF, SP9FKP, SP9FV, SP9FVO, SP9FZC, SP9GAY, SP9GBH, SP9GDI, SP9GFI, SP9GFY, SP9GPW, SP9GR, SP9GRB, SP9HE, SP9HLZ, SP9HML, SP9HOF, SP9HQC, SP9HQI, SP9HQJ, SP9HTY, SP9HUR, SP9HXK, SP9IFK, SP9IFV, SP9IGY, SP9IHF, SP9IIA, SP9IIL, SP9ILK, SP9IWP, SP9IZM, SP9JBX, SP9KN, SP9LDB, SP9LDC, SP9LDO, SP9LDS, SP9LVZ, SP9LWH, SP9LWM, SP9MCU, SP9MQT, SP9MQU, SP9MRK, SP9MRP, SP9MRX, SP9NLU, SP9NRF, SP9NRO, SP9NRQ, SP9NRU, SP9NWC, SP9NWE, SP9NWN, SP9NWQ, SP9OAH, SP9OB, SP9OHL, SP9OJM, SP9ONA, SP9OUH, SP9OUU, SP9OUV, SP9QJ, SP9QLN, SP9QLP, SP9QMS, SP9QMT, SP9QZS, SP9QZV, SP9RTN, SP9RTR, SP9RVP, SP9SDQ, SP9SNG, SP9SNT, SP9SNX, SP9SOF, SP9SOU, SP9TCC, SP9TPV, SP9TPZ, SP9TTT, SP9UH, SP9UNX, SP9UOA, SP9UPU, SP9UUC, SP9UX, SP9UXB, SP9UXG, SP9UZ, SP9WE, SP9WZS, SP9XZA, SQ9BEJ, SQ9BET, SQ9BEZ, SQ9BH, SQ9BO, SQ9BZJ, SQ9BZY, SQ9CI, SQ9CIE, SQ9CNS, SQ9CWD, SQ9CWI, SQ9CWQ, SQ9CWT, SQ9CXC, SQ9CYY, SQ9DHK, SQ9DXT, SQ9E, SQ9EH, SQ9FIZ, SQ9FMP, SQ9FMU, SQ9GAT, SQ9GIN, SQ9HHU, SQ9I, SQ9IDB, SQ9IDE, SQ9IDL, SQ9IDU, SQ9IEP, SQ9ITA, SQ9ITE, SQ9ITM, SQ9ITW, SQ9JDR, SQ9JI, SQ9JJM, SQ9JKA, SQ9JKD, SQ9JXE, SQ9JXF, SQ9KS, SQ9LOJ, SQ9LQ, SQ9MDF, SQ9MDG, SQ9MLU, SQ9MTO, SQ9MTX, SQ9MTZ, SQ9NFD, SQ9NFI, SQ9NFL, SQ9NIN, SQ9NIS, SQ9NIU, SQ9NIZ, SQ9NK, SQ9NKP, SQ9NKW, SQ9NOP, SQ9NOW, SQ9OH, SQ9ONK, SQ9QT, SQ9QU, SQ9W, SQ9WZS

OT08: SP3-0105W

OT09: SP1ADY, SP2-09146, SP2ALT, SP2AOB, SP2AVE, SP2AX, SP2AYC, SP2BIK, SP2BME, SP2BNJ, SP2BRN, SP2DPK, SP2DTO, SP2EBG, SP2EP, SP2ESG, SP2EXE, SP2FAT, SP2FGO, SP2FJN, SP2FNC, SP2FOV, SP2FWC, SP2GCE, SP2HAR, SP2HEA, SP2HFH, SP2HMT, SP2HNF, SP2HPM, SP2HQY, SP2HV, SP2HXY, SP2IPU, SP2IQM, SP2IQP, SP2IQW, SP2IST, SP2IZC, SP2JGZ, SP2JJW, SP2JK, SP2JSS, SP2JXN, SP2LLO, SP2LLQ, SP2NBD, SP2OVG, SP2OVH, SP2OVQ, SP2QBB, SP2RIK, SP2RQ, SP2RS, SP2SCF, SP2SCG, SP2SCQ, SP2TFD, SP2TFN, SP2UU, SP2UUU, SP2WB, SP2WDI, SP2WEN, SP2WET, SP2WHE, SP2XDM, SQ2BXI, SQ2HEB, SQ2HL, SQ2IHZ, SQ2LYJ, SQ2LYK, SQ2RH, SQ2XE

OT10: SP9-10079-KRSP9-10086-KRSP9-10092-KRSP9-10093-KRSP9-10094-KR
SP9-10095-KRSP9-10096-KRSP9-10097-KRSP9-10098-KRSP9-10099-KRSP9ADV, SP9ANT, SP9ATE, SP9BLF, SP9BNM, SP9BPE, SP9BQG, SP9BWJ, SP9CFP, SP9CPS, SP9CUU, SP9CUX, SP9DGO, SP9DTH, SP9DTI, SP9DWT, SP9EEC, SP9EOH, SP9FII, SP9FIT, SP9FWQ, SP9FY, SP9GKO, SP9GXW, SP9IBJ, SP9IKN, SP9IND, SP9ITP, SP9IVD, SP9JRA, SP9JZU, SP9KJ, SP9LLA, SP9LLF, SP9MAN, SP9MAT, SP9MAX, SP9MZH, SP9NSU, SP9NSV, SP9ODL, SP9ODM, SP9ODX, SP9ORH, SP9RJQ, SP9RQE, SP9RQH, SP9RQQ, SP9RRS, SP9RVE, SP9SCZ, SP9SPW, SP9SVN, SP9SVP, SP9TNH, SP9TTX, SP9UMY, SP9UNU, SP9VFD, SP9VNL, SP9VRJ, SP9VRO, SP9WTS, SP9WUL, SP9XWD, SP9XWW, SP9XWY, SQ2MAD, SQ8HBD, SQ9AOI, SQ9APL, SQ9DDH, SQ9DEK, SQ9DXY, SQ9FQL, SQ9GEV, SQ9IAJ, SQ9JDZ, SQ9JTB, SQ9JTO, SQ9JYL, SQ9LGE, SQ9LGM, SQ9MCL, SQ9MDH, SQ9MEH, SQ9MEZ, SQ9OKR, SQ9OKU, SQ9ONM, SQ9RI

OT11: SP6APD, SP6AUI, SP6BFL, SP6BFM, SP6BOW, SP6CIK, SP6CXB, SP6CXK, SP6CYV, SP6DMI, SP6EII, SP6EJY, SP6EZ, SP6FIK, SP6FRQ, SP6FVT, SP6GCU, SP6GHR, SP6GIY, SP6JU, SP6LK, SP6LUP, SP6LUT, SP6LUV, SP6LUY, SP6MRC, SP6OJE, SP6OJG, SP6OJJ, SP6OJK, SP6OUG, SP6OUQ, SP6OUY, SP6SNS, SP6TPF, SP6TPP, SP6TRH, SP9HFW, SQ6CNA, SQ6CNM, SQ6DXZ, SQ6GAE, SQ6IEA, SQ6IEC, SQ6IUR, SQ6IUU, SQ6LBS, SQ6LBW, SQ6MNN, SQ6QQ, SQ6SZ, SQ9CWO

OT12: SP9AAV, SP9AFE, SP9AJMSP9AOA, SP9AZB, SP9BCH, SP9BFA, SP9BRP, SP9CSE, SP9CUB, SP9DLT, SP9DXX, SP9EVP, SP9FFD, SP9FG, SP9HIL, SP9HMA, SP9HZI, SP9ICU, SP9JQX, SP9LKS, SP9NSB, SP9NSI, SP9ODK, SP9OWG, SP9OYB, SP9VQM, SP9WTQ, SP9XCJ, SP9XUD, SP9XWB, SQ9APW, SQ9CAU, SQ9DEN, SQ9DJE, SQ9DKX, SQ9DXJ, SQ9FCF, SQ9FQP, SQ9JDW, SQ9LFQ, SQ9MCP, SQ9ML, SQ9QI

OT13: SP6-13009, SP6-13018, SP6-13-032, SP6ARF, SP6AUO, SP6BGF, SP6BTV, SP6CBI, SP6CJK, SP6CRW, SP6CRZ, SP6DAY, SP6DMQ, SP6ENL, SP6EUA, SP6EUJ, SP6EWW, SP6FCQ, SP6FHU, SP6FIB, SP6FXF, SP6GOQ, SP6GTN, SP6GYZ, SP6HDQ, SP6IEQ, SP6IYR, SP6JIR, SP6LTA, SP6LTC, SP6LTO, SP6NIX, SP6NIZ, SP6NXG, SP6NXI, SP6NXZ, SP6OPK, SP6OPM, SP6OPW, SP6ORJ, SP6ORY, SP6OWA, SP6OWJ, SP6OWY, SP6QKL, SP6QKP, SP6QKT, SP6QKV, SP6QNO, SP6RGB, SP6RGC, SP6RGE, SP6RGU, SP6RLV, SP6RLZ, SP6RYH, SP6RYL, SP6RYW, SP6RZ, SP6SOP, SP6SYU, SP6TGI, SP6TRP, SP6TRW, SP6TRY, SP6UM, SP6URZ, SP6VGJ, SP6VWY, SP9TTG, SQ6BBY, SQ6BOX, SQ6COQ, SQ6EY, SQ6FHW, SQ6GGT, SQ6GSW, SQ6ILG, SQ6IYN, SQ6IYO, SQ6IYP, SQ6IYZ, SQ6LAW, SQ6LJI, SQ6LJV, SQ6LJYSQ6MIH, SQ6MQW, SQ6MQX, SQ6NLR, SQ6NTA, SQ6NTB, SQ6NTC, SQ6OPG, SQ6OR, SQ6OXL, SQ6ZP

OT14: SP1-14015, SP1-14016, SP1BER, SP1COU, SP1CVP, SP1DOZ, SP1DSZ, SP1FMW, SP1HJK, SP1HNH, SP1HOP, SP1IVL, SP1JRF, SP1MWE, SP1MWP, SP1NL, SP1QXK, SP1QY, SP1RWA, SP1THJ, SP1TMD, SP1TMN, SP1TMP, SP1TMT, SP1VDV, SP1WSR, SP1WSU, SP1WSX, SP1WSY, SP1WWS, SP1ZP, SP2BK, SP2JY, SP3FYJ, SP3NYF, SP3NYR, SP3WWB, SQ1BHK, SQ1BHL, SQ1BHP, SQ1BSW, SQ1EUP, SQ1FTV, SQ1FYY, SQ1GQM, SQ1GYI, SQ1HMA, SQ1JGU, SQ1MNB, SQ1MNF, SQ1MNJ, SQ1MNK, SQ1MNL, SQ1NDU, SQ1NT, SQ1UQ, SQ3LLM, SQ3LLW

OT15: SP5ABB, SP7AAK, SP7ACC, SP7AWG, SP7BBP, SP7BDS, SP7BIT, SP7BVB, SP7CBG, SP7CKF, SP7CTQ, SP7CYG, SP7DAD, SP7DCS, SP7DZA, SP7DZB, SP7EBM, SP7ELQ, SP7ENU, SP7FAB, SP7FAH, SP7FCX, SP7FP, SP7FRO, SP7GQR, SP7GRW, SP7HIM, SP7HIY, SP7HKO, SP7ICE, SP7IL, SP7ISV, SP7IXT, SP7LHV, SP7MTF, SP7MU, SP7OGS, SP7OQZ, SP7Q, SP7QHP, SP7QHR, SP7QO, SP7RZR, SP7SZJ, SP7TEV, SP7TEX, SP7VC, SP7VVB, SP7WMN, SP7WMS, SP7WNF, SP7WT, SP7XK, SQ7AEC, SQ7AET, SQ7AYH, SQ7DQX, SQ7GDS, SQ7LRCSQ7MPJ

OT16: SP2AHM, SP2AQP, SP2CCO, SP2CYK, SP2DWG, SP2FAP, SP2FAV, SP2GUB, SP2GUV, SP2HAI, SP2HIC, SP2HNL, SP2HOU, SP2HPD, SP2IPK, SP2JJ, SP2JJD, SP2LNW, SP2LNY, SP2MEF, SP2NBA, SP2QCQ, SP2QCR, SP2QCU, SP2QCW, SP2SCX, SP2TG, SP2WLT, SP2WN, SP2XDQ, SP2Y, SQ2AJI, SQ2AJN, SQ2AJS, SQ2CDC, SQ2EEQ

OT17: 3Z4ACC, SP1RV, SP4AQD, SP4AUN, SP4AWE, SP4BY, SP4CMW, SP4CPB, SP4DEB, SP4DZT, SP4FVS, SP4HXZ, SP4ICC, SP4INH, SP4IPL, SP4JAI, SP4JLT, SP4JOY, SP4KM, SP4LVH, SP4LVI, SP4LVK, SP4LXH, SP4MPH, SP4MPU, SP4MSN, SP4MSS, SP4NKJ, SP4R, SP4SAF, SP4TBM, SP4TVO, SP4TW, SP4Z, SQ4AVD, SQ4CTG, SQ4CTS, SQ4OC

OT18: SP8-18009, SP8CIQ, SP8DXZ, SP8FHM, SP8HDC, SP8IRZ, SP8JHD, SP8LNE, SP8MRD, SP8RHC, SP8RHQ, SP8SIF, SP8TJU, SP8TLH, SP8WJP, SP8ZV, SQ8AMR, SQ8CBU, SQ8JLD, SQ8JX, SQ8MHM, SQ8MXC, SQ8MXD, SQ8NGW, SQ8OAN, SQ8OGA, SQ8TUR

OT20: 9J2SZ, SP3IAE, SP8-20-069, SP8-20-070, SP8-20-076, SP8-20-088, SP8-20-103, SP8-20-104, SP8-20-105, SP8-20-106, SP8-20-108, SP8-20-109, SP8-20-110, SP8AMB, SP8CLH, SP8DHM, SP8ESO, SP8FNB, SP8GHO, SP8GKR, SP8GMG, SP8IOV, SP8ISJ, SP8JWE, SP8LZC, SP8PN, SP8QEJ, SP8QER, SP8UFB, SQ5FLN, SQ5GRI, SQ5NBD, SQ5NHB, SQ8FDO, SQ8GHZ, SQ8ISN, SQ8JCI, SQ8JIS, SQ8JIT, SQ8JIX, SQ8LSB, SQ8MFB, SQ8MFE, SQ8MFK, SQ8MFM, SQ8MFO, SQ8MFP, SQ8MFS, SQ8MFX, SQ8MXN, SQ8MXP, SQ8MXS, SQ8NGB, SQ8NGC, SQ8NGE, SQ8NGM, SQ8OZI, SQ8TWP

OT21: SP4-21182, SP4-21183, SP4-21184, SP4-21185, SP4-21-186, SP4EJT, SP4IOK, SP4JFE, SP4NDV, SP4XDC, SQ4FXY, SQ4IOH, SQ4IOI, SQ4IOM, SQ4ZS
22: SP1-22011, SP1AAQ, SP1AAY, SP1AER, SP1AFA, SP1APZ, SP1BLE, SP1CID, SP1CQZ, SP1CRI, SP1CWL, SP1DKT, SP1DMD, SP1DTQ, SP1EVI, SP1EXB, SP1FJZ, SP1FLP, SP1FMH, SP1FQN, SP1GZF, SP1HTS, SP1II, SP1JPH, SP1JWY, SP1JXT, SP1LJZ, SP1MAA, SP1MAB, SP1MHQ, SP1MHZ, SP1MK, SP1NQE, SP1NQF, SP1NQN, SP1NQV, SP1NY, SP1OJD, SP1RKB, SP1RKT, SP1UJC, SP1UJI, SP2LTW, SP9DTE, SQ1BVG, SQ1EIC, SQ1EID, SQ1K, SQ1OD, SQ2CJ, SQ2LYB, SQ2LYD, SQ2MMM, SQ2RKS

OT23: SP3-1058, SP3APP, SP3FFK, SP3HSZ, SP3MEP, SP3RNW, SP3SLK, SP3TUR, SP3VZY, SP3WBB, SP3WXH, SP7HKK, SQ3BX, SQ3OZ

OT25: SO5BZO, SP5-25-0746SP5-25-0748SP5-25-0750SP5-25-0751SP5-25-0752SP5-25-0753
SP5-25-0754SP5-25-6743SP5AAJ, SP5ACN, SP5AEZ, SP5AFL, SP5AGT, SP5AHR, SP5AHT, SP5AHY, SP5AJV, SP5ANU, SP5ANY, SP5AQT, SP5ARP, SP5AUB, SP5AUC, SP5AWR, SP5AWY, SP5AYI, SP5AYU, SP5AYY, SP5BFX, SP5BHY, SP5BLI, SP5BLN, SP5BNB, SP5BRG, SP5BWO, SP5BXY, SP5BYC, SP5CCC, SP5CCK, SP5CCX, SP5CEQ, SP5CFD, SP5CGI, SP5CGN, SP5CJG, SP5CJQ, SP5CJY, SP5CKA, SP5CKQ, SP5CNA, SP5CNG, SP5CNR, SP5COC, SP5COF, SP5COK, SP5COR, SP5COY, SP5CQI, SP5CTD, SP5CUK, SP5CUO, SP5DDF, SP5DDJ, SP5DIQ, SP5DIR, SP5DLX, SP5DRE, SP5DRH, SP5DU, SP5DZC, SP5EAQ, SP5ECC, SP5EIG, SP5EIN, SP5ELA, SP5ELM, SP5ENA, SP5ENG, SP5ENM, SP5EOT, SP5EPP, SP5EQQ, SP5ES, SP5EWX, SP5EWY, SP5EZJ, SP5FCZ, SP5FDJ, SP5FDN, SP5FDY, SP5FHC, SP5FHF, SP5FKZ, SP5FLB, SP5FPL, SP5FQQ, SP5FSN, SP5FVI, SP5GAZ, SP5GIH, SP5GJC, SP5GJH, SP5GLK, SP5GMJ, SP5GMM, SP5GQI, SP5GQX, SP5GTI, SP5HFS, SP5HNK, SP5HQZ, SP5HRX, SP5HS, SP5ICS, SP5IDK, SP5IMK, SP5ISZ, SP5IT, SP5IVC, SP5IWE, SP5IWI, SP5IXI, SP5IXS, SP5IYD, SP5IYI, SP5IYY, SP5JLQ, SP5JNW, SP5JPO, SP5JSP, SP5JSZ, SP5JTO, SP5JXK, SP5KD, SP5LGN, SP5LGX, SP5LRI, SP5LXT, SP5MBA, SP5MG, SP5MNF, SP5MOD, SP5MR, SP5MXT, SP5MXY, SP5MXZ, SP5NHK, SP5NN, SP5NOI, SP5NRM, SP5NZA, SP5NZG, SP5NZH, SP5NZN, SP5OBJ, SP5OI, SP5OO, SP5OXB, SP5OXJ, SP5OXP, SP5PB, SP5PE, SP5QAT, SP5QF, SP5QNI, SP5QWG, SP5QWL, SP5RDM, SP5RDN, SP5RMT, SP5SA, SP5SJU, SP5SMK, SP5SSB, SP5SSV, SP5SZA, SP5TAM, SP5TAR, SP5TAT, SP5TIC, SP5TT, SP5TTU, SP5TZC, SP5UAF, SP5UAM, SP5UAR, SP5UHW, SP5ULV, SP5VIW, SP5VJQ, SP5VR, SP5VY, SP5WCQ, SP5WL, SP5WLO, SP5WPO, SP5XEE, SP5XHY, SP5XJO, SP5XMU, SP5XOC, SP5XOL, SP5XOR, SP5XQ, SP5XSD, SP5XSL, SP5XTG, SP5XTL, SP5XVH, SP5XVY, SP5XZO, SP5YL, SP5ZL, SP5ZR, SP6JOE, SP8XXN, SQ2RDX, SQ5AAB, SQ5ALL, SQ5ARF, SQ5ARG, SQ5AXA, SQ5AXS, SQ5BAK, SQ5BB, SQ5BLK, SQ5BPF, SQ5BPW, SQ5BUG, SQ5CJE, SQ5CSD, SQ5EBE, SQ5EBM, SQ5EKI, SQ5EXG, SQ5FLT, SQ5GRO, SQ5HE, SQ5IZH, SQ5JRE, SQ5JRN, SQ5JRS, SQ5JUP, SQ5LNJ, SQ5LWG, SQ5MKX, SQ5MRG, SQ5MWP, SQ5MX, SQ5NAF, SQ5NBT, SQ5NHJ, SQ5NHK, SQ5NPJ, SQ5NPX, SQ5OBN, SQ5OBW, SQ5Q, SQ5RDA, SQ5TF, SQ5TT, SQ5WAA, SQ5WWK, SQ5XEE, SQ9NRY

OT26: SP2-26350, SP2-26353, SP2-332-TO, SP2B, SP2BJF, SP2CKX, SP2DMB, SP2DMX, SP2DWA, SP2ERD, SP2EUI, SP2FKE, SP2FMN, SP2FNS, SP2FUD, SP2FXM, SP2FZW, SP2GCJ, SP2GJV, SP2GWZ, SP2ILQ, SP2IQN, SP2JEB, SP2JEL, SP2MDA, SP2MSL, SP2NAV, SP2NJI, SP2OFF, SP2OFH, SP2OFX, SP2RXC, SP2SV, SP2SWO, SP2UV, SP2XF, SQ2AF, SQ2AHP, SQ2BNE, SQ2BNM, SQ2BNO, SQ2CFK, SQ2DMM, SQ2DMU, SQ2DYG, SQ2EAN, SQ2EAT, SQ2EAV, SQ2MSL, SQ2OFP

OT27: SP3AIT, SP3AXJ, SP3BEK, SP3BHI, SP3BOL, SP3BQC, SP3CYY, SP3DTB, SP3ESV, SP3EWP, SP3EZN, SP3FCO, SP3FFJ, SP3FZN, SP3GEM, SP3GIL, SP3GJK, SP3HGD, SP3HUF, SP3HVS, SP3IGP, SP3INW, SP3ITW, SP3J, SP3JHQ, SP3JSD, SP3LD, SP3MY, SP3NNH, SP3OCG, SP3QFE, SP3QFV, SP3RNT, SP3RNZ, SP3SLO, SP3SLX, SP3TLM, SP3TUM, SP3UCU, SP3VZM, SP3WYS, SP3YM, SP6EKS, SP9HWY, SQ3BKY, SQ3HTX, SQ3IR, SQ3XBR, SQ3XBU, SQ3XS

OT28: SP9-28009, SP9-28024, SP9AED, SP9AKD, SP9CCD, SP9CLO, SP9DFT, SP9FPP, SP9GLJ, SP9HVV, SP9HZW, SP9JA, SP9JQA, SP9JZT, SP9LAS, SP9NH, SP9OYV, SP9RPW, SP9RPY, SP9SPISP9UMJ, SP9UML, SQ9APY, SQ9CAH, SQ9CAQ, SQ9DJG, SQ9FCH, SQ9FQC, SQ9IAU, SQ9LCH, SQ9LFB, SQ9LFO, SQ9SX

OT29: SP9-29030, SP9ARW, SP9AVR, SP9BCQ, SP9BS, SP9BZM, SP9CP, SP9CTS, SP9CVM, SP9CWF, SP9CZK, SP9DSDSP9EJK, SP9EMI, SP9FED, SP9GWQ, SP9HAX, SP9JSM, SP9OZA, SP9RCG, SP9VJ, SP9WLG, SP9WR, SP9WZW, SQ9ANS, SQ9BDN, SQ9BZ, SQ9GJP, SQ9HO, SQ9IWP, SQ9IWT, SQ9JKM, SQ9JXG, SQ9JXS, SQ9LOM, SQ9MLC, SQ9MSI, SQ9ZM

OT31: SP/WB2BVB, SP6AXW, SP6DMJ, SP9-31001, SP9-31027, SP9-31029, SP9-31032, SP9-31034, SP9-31038, SP9-31042, SP9-31043, SP9-31-044, SP9AQF, SP9BEW, SP9BQJ, SP9CTH, SP9DTR, SP9EBQ, SP9EJ, SP9EUH, SP9EYX, SP9FBN, SP9FOW, SP9FRZ, SP9FTJ, SP9FUC, SP9FUU, SP9GCV, SP9HTU, SP9HVW, SP9HZF, SP9IJU, SP9IKF, SP9JDP, SP9JHB, SP9JQZ, SP9LIP, SP9LIZ, SP9LJD, SP9LJH, SP9MDO, SP9MDY, SP9MQH, SP9MVY, SP9NLB, SP9NLG, SP9NWB, SP9OHP, SP9ORN, SP9OZY, SP9PT, SP9QMH, SP9QMP, SP9QZI, SP9QZZ, SP9RCF, SP9RCL, SP9REP, SP9REU, SP9RTZ, SP9SNH, SP9SOO, SP9TCE, SP9TNN, SP9TPB, SP9UOP, SP9UPK, SP9WAN, SP9WLC, SP9WZJ, SQ9-31001, SQ9ACH, SQ9ACK, SQ9ACU, SQ9ANT, SQ9CWB, SQ9CYR, SQ9DHS, SQ9DIQ, SQ9GAI, SQ9HHC, SQ9HHV, SQ9HZC, SQ9HZM, SQ9ITB, SQ9ITC, SQ9ITD, SQ9ITK, SQ9IWA, SQ9JJH, SQ9JKG, SQ9JKS, SQ9JKV, SQ9JKW, SQ9JXA, SQ9JXJ, SQ9MDY, SQ9MTS, SQ9MZ, SQ9NJ, SQ9NRK, SQ9PM, SQ9SDG

OT32: SP3-32146, SP3AMO, SP3AOK, SP3AZO, SP3BKM, SP3BLR, SP3C, SP3CAI, SP3CR, SP3DGV, SP3DOF, SP3DSC, SP3DVG, SP3DWH, SP3E, SP3EQE, SP3FAR, SP3FHV, SP3FXG, SP3GAX, SP3GVX, SP3HBO, SP3HRN, SP3HZG, SP3IOE, SP3JGI, SP3JHC, SP3JHY, SP3JUN, SP3LGF, SP3LO, SP3LPR, SP3NEV, SP3QD, SP3RBG, SP3SBY, SP3UUI, SP3WVG, SP3WVL, SP3WVN, SP3WWI, SP3XR, SQ3A, SQ3BDQ, SQ3MQJ

OT33: SQ8JMG

OT35: SP8DYR, SP8IPN, SP8IQQ, SP8NAA, SP8RHL, SQ8AY, SQ8CMS, SQ8GKL, SQ8LHI

OT37: SO5JG, SP5-37-020, SP5-37-024, SP5-37-025, SP5-37-030, SP5-37-032, SP5-37-033, SP5-37-034, SP5-37-112, SP5-37-134, SP5-37-159, SP5-37-200, SP5-37-201, SP5-37-202, SP5-37-203, SP5-37-204, SP5-37-205, SP5-37-206, SP5-37-207, SP5-37-208, SP5-37-209, SP5-37-210, SP5-37-211, SP5-37-212, SP5-37-213, SP5-37-214, SP5-37-215, SP5-37-216, SP5-37-217, SP5-37-218, SP5-37-219, SP5-37-220, SP5-37-223, SP5-37-224, SP5-37-225, SP5-37-230, SP5ADX, SP5AXV, SP5BTN, SP5CIB, SP5DET, SP5DLB, SP5DUZ, SP5EBB, SP5ELW, SP5EOS, SP5FBJ, SP5FGT, SP5HEN, SP5JCM, SP5JCX, SP5LJ, SP5LMT, SP5LS, SP5MAD, SP5MSW, SP5MXF, SP5NOH, SP5NVX, SP5QWJ, SP5QWU, SP5QWV, SP5REG, SP5RZP, SP5SKJ, SP5SQE, SP5SS, SP5SSQ, SP5WCV, SP5WPT, SP5XTF, SP5XVK, SP5XVR, SP5YZ, SP9LDU, SQ2LID, SQ4JEC, SQ5ABF, SQ5ASR, SQ5AWA, SQ5BT, SQ5ESM, SQ5FLG, SQ5FLP, SQ5FWD, SQ5FWR, SQ5HD, SQ5IZB, SQ5IZD, SQ5IZI, SQ5IZO, SQ5IZR, SQ5IZV, SQ5JUJ, SQ5JUT, SQ5JUZ, SQ5LMT, SQ5LNB, SQ5LNI, SQ5LNL, SQ5LNP, SQ5LNQ, SQ5LNR, SQ5LTA, SQ5LTF, SQ5LTH, SQ5LTL, SQ5LTT, SQ5LTV, SQ5LTZ, SQ5M, SQ5MGH, SQ5MGI, SQ5MGN, SQ5MGP, SQ5MGQ, SQ5MJD, SQ5MJE, SQ5MJH, SQ5MJI, SQ5MJJ, SQ5MJS, SQ5MJT, SQ5MJW, SQ5MJX, SQ5MOH, SQ5MOV, SQ5MRF, SQ5MRJ, SQ5NAA, SQ5NAB, SQ5NAD, SQ5NAE, SQ5NAI, SQ5NAM, SQ5NAN, SQ5NAP, SQ5NAR, SQ5NAW, SQ5NAY, SQ5NBG, SQ5NBH, SQ5NBK, SQ5NBR, SQ5NF, SQ5NHE, SQ5NPF, SQ5NPI, SQ5NPL, SQ5NPQ, SQ5NPW, SQ5NPZ, SQ5NWI, SQ5NWN, SQ5NWT, SQ5OBU, SQ5OLD, SQ5RAK, SQ9MDD

OT49: SP2-49004, SP2AIB, SP2AQB, SP2DBN, SP2EFU, SP2EPV, SP2FVN, SP2GBL, SP2HGV, SP2IAZ, SP2JLR, SP2MKZ, SP2NA, SP2PI, SP2SGF, SP2SWT, SP3OZW, SP5BR, SP5LXR, SP5MNJ, SP5WA, SP7GIQ, SP7TEC, SQ2JAC, SQ3SLD

OT50: SP9-31035, SP9CBD, SP9CXN, SP9DFH, SP9DO, SP9EJH, SP9ENO, SP9H, SP9MDS, SP9MRN, SP9NLA, SP9NRD, SP9SDX, SP9TNZ, SP9TPA, SP9UPH, SP9XCN, SP9ZE, SQ9C, SQ9CND, SQ9CNN, SQ9CXH, SQ9MCK, SQ9MSD, SQ9PV, SQ9UM

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

sq3lmr
28 listopad 2018
zapraszamy do udziału w akcji dyplomowej qrz.com/db/so100pw

sp6dwb
18 kwiecień 2018
Z okazji Światowego Dnia Krótkofalowca wszystkim Kolegom życzę wielu DXów potwierdzonych kartami QSL

SP5U
20 grudzień 2017
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego 2018 życzę Wam Koleżanki i Koledzy oraz Waszym najbliższym. Mirek SP5U & SP6LTC

sp6dwb
18 kwiecień 2017
Z okazji Światowego Dnia Krótkofalowca wszystkim Kolegom życzę worek DXów

sp6dmq
14 kwiecień 2017
14/04/2017 20:46 Wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa oraz duzo zdrowia !!! życzy Mariusz

sq3lmr
23 marzec 2017
Z okazji "Stulecia Harcerskiego Ruchu Wodnego" Radio-Klub Krobia będzie pracował od kwietnia do sierpnia pod znakiem HF100HRW . zapraszamy do odwiedzenia naszej strony klubowej sp3pgs.pl .

sp3p
08 wrzesień 2016
Góra Szybowcowa czy Burzenin. W tym roku Burzenin. Prośba do organizatorów, aby w miarę możliwości uwzględniać terminy dużych imprez krótkofalarskich.

sq6oxm
15 maj 2016
Fotki ze spotkania na górze szybowcowej w dniu 14.05.2016 sq6oxm.hopto.me/sq6oxm/20
16_05_14_Spotkanie_SOT.zi
p


sp6fig
10 wrzesień 2015
sp9cp Korzystam z 2m paraboli / wys. 300 m npm./oraz LNA 18db/0,8/+IC9100.

sp6fig
10 wrzesień 2015
Odbieram codziennie. Siła sygnału od S1 do S9... Świetne info co się dzieje na kierunku południowo-zachodnim. Dobrze , że ma małą moc . Pozdrawiam Krzysiek sp9cp

Archiwum
Krótkofalowcy BIS

RBI
SP6LB Poradnik UKF

kliknij celem pobrania

Callbook`s

Ciekawe informacje
SP5ZCC - news
SP-QRP - news
Zobacz
New Page 1

Szybka przeglądarka Maxthon

SOT PZK
Copyright © 1997 - 2019
zalecana rozdzielczość 1024x768
Aktualizacja 8.07.2019 20:45

Informujemy, że ta strona internetowa używa pliki cookie.
Można je wyłączyć poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
regulamin cookies

   Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Comstock by:
1820954 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu