Sudecki Oddział Terenowy PZK
  Welcome to: Sudecki Oddział Terenowy PZK [Guest] Strona GłównaKontaktPortal ZG PZKCzłonkowie SOT PZKRR ITUHistoria SOT wg SP6BGF
22 Lipiec 2019 02:38  
Dyplom Polska

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 168
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: sp6sow
Nawigacja
Strona Główna

Kontakt
Statut PZK
Portal ZG PZK
Wstąp do PZK
Członkowie SOT PZK
Kodeks Krótkofalowca
Informacje składkowe
Odznaki Honorowe PZK
Częstotliwości lokal UKF

Linki
SR6J
Kluby
SR6JG
RR ITU
Download
DX cluster
Kodeks pracy DX
Etyka i procedury
Saga braci Odyńców
Pionierzy Radiotechniki -----Polskiej

FAQ
Egzaminy UKE 2019
Zawody KF UKF 2019r.

Silent Key
Historia SOT wg SP6BGF
Krótkofalowiec
New Page 1

Krótkofalowiec Polski Nr 07/2019 - kliknij

Tygodnik Krótkofalowca

kliknij celem pobrania

Czas lokalny
Zegar Polska
Propagacja
New Page 1

Tropo Europa - kliknij

Tropo Europa

Propagacja

Propagacja

Solar - kliknij

Radio Amateur Sat.

AMSAT

Polecamy

Dolnośląska Amatorska Sieć Ratownicza

Warto odwiedzić

Radar meteo

Radar meteorologiczny - kliknij

Radar meteo - opady

 Komunikat Sekretariatu ZG PZK na 21 stycznia 2009Submit News Submit Article Visit our Forum 

SP2BZO s.k z żalem informuję, że w dniu 16 stycznia 2009r. w wieku 54 lat, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Zygmunt Lewandowski SP2BZO. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 20 stycznia 2009r. na cmentarzu w Mogilnie, woj. kujawsko-pomorskie. Kolega Zygmunt SP2BZO indywidualną licencję posiadał od 18 grudnia 1978 roku. Na początku lat siedemdziesiątych był aktywnym operatorem Klubu Łączności Ligi Obrony Kraju SP2KFX w Mogilnie, a po ponownym reaktywowaniu działalności tego klubu w czerwcu 1979 roku był kierownikiem radiostacji SP2KFX. Był doskonałym elektronikiem, konstruktorem wielu urządzeń krótkofalarskich oraz dobrym operatorem-telegrafistą.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !!

Irek sp2dkiSP3CAR s.k. 31 grudnia 2008 po ciężkiej chorobie zmarł kol. Ludwik Dzida SP3CAR z Gorzowa. Przez wiele lat był działaczem LOK i prowadził klub SP3KCL w Gorzowie
Marek SP3AMOSP9RRR sk
Z żalem zawiadamiamy że w dniu 14 stycznia 2009 roku , po bardzo długiej chorobie zmarł nasz kolega , Wiesław Tomaszkiewicz SP9RRR . Znany i lubiany w naszym gronie ,zwany „3 razy rurka „, jak sam o sobie mówił , przez wiele lat aktywnie pracował w eterze i zdobywał wiele dyplomów i pucharów. Był człowiekiem wszechstronnie utalentowanym , o niesłychanie szerokich zainteresowaniach , wspaniałym fotografem i redaktorem .Przez wiele lat pracował w Telewizji Polskiej w Krakowie . Jego fotografie były w wielu książkach i albumach . Jego dorobek artystyczny został przekazany , wraz z sprzętem fotograficznym do Muzeum Fotografii w Krakowie. Również nam przekazał przed śmiercią swoje puchary i pamiątki krótkofalarskie. Do naszej biblioteki podarował książki. Jego zbiory zdobią nasz lokal przy ulicy Basztowej. Przez wiele lat był redaktorem naszych komunikatów
radiowych. W dowód uznania za pracę na rzecz PZK w Krakowie został odznaczony w 2003 r. Odznaką Honorową Polskiego Związku Krótkofalowców.
Pogrzeb Wiesława SP9RRR, odbędzie się w dniu 23 stycznia o godzinie 12.20 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
Cześć Jego Pamięci.
Koleżanki i Koledzy MSK OT PZK w Krakowie


SP5QWN. Odszedł Kol. Jarosław Niedzielski SP5QWN
Msza Święta odbędzie się w dniu 23.01.2009 godz. 11.30 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych - ul. Josepha Conrada 7 w Warszawie , pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim o godz. 13.00
Piotr SP5QWA i Koledzy(...)


1.No more war.
Obchody 70. Rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. PZK organizuje z tej ważnej okazji akcję dyplomową oraz sesję popularno naukową dla uczczenia tego ważnego i zarazem tragicznego wydarzenia oraz tych, którzy polegli lub walczyli w czasie kampanii wrześniowej w Polsce w 1939 roku. Uruchomimy stacje okolicznościowe pracujące ze wszystkich ważnych miejsc gdzie toczyły się walki. Akcja potrwa od 1 września do 2 października. Koordynatorem akcji jest Czesław SP2UKB , a wspomagać jego działalność będą Tomek SP5CCC oraz Edward SP2AJO. Medialnie wspierać akcję będą „Krótkofalowiec Polski”, „Świat Radio” oraz „MK QTC”. Inicjatorami tej akcji są Wiesław SQ5ABG i Bogdan SP3IQ.


2. Sprawy administracyjne.
a) W związku z okresem bilansowym proszę wymienione poniżej OT o jak najszybsze przesłanie dokumentów finansowych za rok 2008 w tym za grudzień 2008. I tak brakuje nam do dnia dzisiejszego raportów z OT 14 za XII 2008, OT 15 za miesiące IX, X, XI . XII !, OT 27 brak jakichkolwiek informacji od III do XII 2008, OT 37 za XII 2008, Po za tym proszę o kontakt telefoniczny z księgową PZK Panią Urszulą Dąbrowską skarbników OT 23, OT 29, OT06 w poniedziałki i czwartki w godzinach 16.00- 19.00 tel. 052 372-16-15 lub podanie swoich telefonów kontaktowych drogą e-mailową wtedy przedzwoni Pani księgowa.

b) w celu uniknięcia błędów np. w znakach członków PZK proszę wszystkie OT o przekazanie aktualnych list członków do sekretariatu ZG PZK na adres sp2jmr@pzk.org.pl oraz tomalud@o2.pl . Listy takie regularnie przesyłają np. OT 21 oraz OT31.

c) W związku z ubezpieczeniem członków naszej organizacji konieczne jest posiadanie przez sekretariat Ich aktualnych adresów. Brak aktualnego adresu może utrudnić lub uniemożliwić likwidację ewentualnej szkody przez ubezpieczyciela. Proszę wszystkich członków PZK o kontakt ze swoimi oddziałami w celu aktualizacji swoich danych adresowych.


3.Stare przyjaźnie, nowe znajomości.
17 stycznia br. w Klubie Osiedlowym Kameleon w Toruniu, siedzibie Oddziału Terenowego Polskiego Związku Krótkofalowców im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, odbyło się kolejne, już czwarte spotkanie środowiskowe krótkofalowców „Stare przyjaźnie, nowe znajomości”. W spotkaniu uczestniczyło 58 krótkofalowców i sympatyków krótkofalarstwa z zaprzyjaźnionych oddziałów terenowych PZK Pomorza i Kujaw. Reprezentowane były OT PZK z Bydgoszczy, Gdańska i dwa z Torunia tj. 26 i 49.
Tak licznie przybyłych, znamienitych gości w imieniu organizatorów przywitał Janek SP2JLR wiceprezes PZK. Następnie Przemek SP7VC interesująco opowiadał o swoich wyprawach z radiem na wyspy Ameryki Środkowej. Wartka opowieść i fantastyczne zdjęcia przyjęte zostały przez zebranych z dużym zainteresowaniem. Chętnych na kolejne wyjazdy (nawet na gapę) było wielu. Kolejnym zaproszonym prelegentem był Tomek SP5CCC. Historię krótkofalarstwa na Pomorzu i Kujawach w okresie międzywojennym, w czasie II Wojny Światowej i latach powojennych przedstawił z ogromnym znawstwem tematu. Na sali zapanowała kompletna cisza a na koniec zerwała się burza oklasków. Tomek jeszcze długo był oblegany, a pytaniom nie było końca.
W dalszej części organizatorzy zabezpieczyli posiłek i miłą atmosferę. Rozmowy o czasach przeszłych, teraźniejszości i planach na przyszłość trwały bardzo długo. Podczas spotkania nakręcony został materiał filmowy na temat naszego hobby i przez kolejne dni prezentowany będzie na antenie lokalnej telewizji.
Wszyscy zapowiedzieli się na następne jubileuszowe spotkanie za rok.
Info SP2JLR


4.OT 35.
Spotkanie opłatkowo- noworoczne Jarosławskiego OT PZK. W piątek 16 stycznia zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią odbyło się spotkanie opłatkowo –noworoczne Jarosławskiego OT PZK. W spotkaniu uczestniczyło ponad 50 osób w tym prawie wszyscy członkowie OT 35, niektórzy z XYL. Reprezentowane były władze powiatu, miasta i gminy Jarosław. Zaszczycił Pan Marcin Krawczyk szef Delegatury UKE w Rzeszowie wraz z Panem Tadeuszem Krawczykiem Jego Ojcem byłym już Dyrektorem Podkarpackiego Oddziału URT . Prezydium ZG PZK reprezentował Tadeusz SP9HQJ. Byłem tam także i ja –SP2JMR jako, ze jestem członkiem honorowym OT 35. Spotkanie jak zwykle było okazją do wręczania medali, wyróżnień i dyplomów , a także OH i ZOH PZK. Więcej relacji i fotoreportaż w Krótkofalowcu Polskim nr 3/2009. Info SP2JMR


5.Skrócony spis treści SR2/09:
AKTUALNOŚCI: Wiadomości DX-owe dla krótkofalowców, Zawody
ANTENY: Z praktyki konstruktora anten
TEST: Skrzynka MFJ-974HB, Icom IC-RX7
PREZENTACJA: Skanery częstotliwości Uniden, Aero – prosty radiotelefon CB
ŚWIAT KF/UKF: Z życia klubów i oddziałów PZK
ŁĄCZNOŚĆ: Transmitery FM
RA DIO RETRO: Radiostacja ER30, Bareter – żelazo-wodorowy stabilizator prądu
WYWIAD: 20-lecie CB w Polsce
DYPLOMY: Dyplomy rosyjskie RDA
HOBBY: Klucz elektroniczny SP3OTS, Syntezer 2 m/FM
DIGEST: Układy z bezpośrednią przemianą częstotliwości
FORUM CZYTELNIKÓW: Listy, Porady
LISTA OBECNOŚCI: Odbiorniki i skanery
RYNEK I GIEŁDA
DODATEK: Lista stacji przemiennikowych 2 m/70 cm


6.KRÓTKOFALOWIEC POLSKI 2/09:
Informacje OPP
Prezydium ZG PZK 11.01.09
Biskupia Kopa- reportaż
3Z5WOSP z Żuromina
II Część sprawozdania z Konferencji R1 IARU w Cavtat
Informacje z CB QSL oraz artykuł dyskusyjny na temat QSL
Walne zebranie LKK
Silent Keys7.Dobre wiadomości z OT 13.
Otrzymałem taką oto krzepiącą informację o ponad oddziałowej współpracy z Dolnośląską Amatorską Siecią Ratunkową:
„Informuję, że na zebraniu w dniu 11 stycznia br. Zarząd Sudeckiego Oddziału Terenowego PZK zaakceptował propozycję współpracy z DASR upoważniając do reprezentowania naszego oddziału w kontaktach z DASR Kolegę Jana Sroczyńskiego SQ6HHQ. Do dyspozycji są oczywiście przemienniki będące w dyspozycji naszego oddziału, zarówno na 2m jak na 70 cm. Link do strony DASR www.dasr.za.pl może zostać umieszczony na naszej stronie www.sotpzk.vgh.pl .” Robert SP6RGB prezes SOT
Jest to część informacji przesłanej do członków SOT przez jego prezesa.
DASR jest siecią zorganizowaną we Wrocławiu i jak widać z powyższego komunikatu działa na całym obszarze Dolnego Śląska. Cieszy aktywność Janka SQ6HHQ, który z moją małą pomocą reaktywował Opolski Oddział PZK w 2000 roku i był przez okres 2 lat jego prezesem, aż do chwili gdy na skutek sytuacji rodzinnej „wyemigrował” do Jeleniej Góry.

8.Doroczne ognisko Warszawskiego Oddziału Terenowego PZK.
Odbędzie się w dniu 14.02.09 w lasku na Bemowie. Początek godzina 10.00, choć ekipa techniczna będzie tam już wcześniej. Zaproszenie do udziału dla członków OT 25 oraz wszystkich krótkofalowców z SP, którzy będą mieli czas i ochotę na wspólnie spędzony czas przesłał na moje ręce Zygmunt SP5ELA Manager ds. Mediów WOT.
Swój udział w ognisku zapowiedział m.in. Andrzej SP5AHT Redaktor Naczelny „Świata Radio”.


9. Informacje PGA
-PGA Test po angielsku.
Mając na uwadze zadania określone w regulaminie PGA TEST Ogólnopolski Klub Krótkofalowców PZK planuje rozegranie marcowej tury tych zawodów w języku
anielskim. Przedsięwzięcie to ma na celu przygotowania SP-HAMs do udziału w zawodach międzynarodowych. Cała akcja treningowa poprzedzona zostanie stosownym przygotowaniem teoretycznym. W najbliższym wydaniu MK QTC, w drugiej części „ABC radiooperatora” opublikowane będą procedury operatorskie stosowane w zawodach fonicznych.

-.Rocznica PGA
W akcji operatorskiej zorganizowanej dla upamiętnienia 1. rocznicy PGA pracowało 7 radiostacji okolicznościowych i ok. 71 stacji – członków PGA-C PZK. Akcja trwała 4 dni (od 1 do 4 stycznia br.). Pamiątkowe dyplomy przyznane zostały 159 krótkofalowcom i z kraju i ze świata. Na uwagę zasługuje fakt, że cała akcja rozliczona została w ciągu 7 dni.

-Pierwsza tura PGA TEST
W styczniowej turze PGA TEST rozegranej 10 stycznia sklasyfikowano 171 stacji, które przeprowadziły łącznie 6.806 poprawnych QSO (91.1%). Certyfikaty Udziału przyznano wszystkim uczestnikom. Zespół PGA zachęca do udziału w kolejnych turach PGA 2009 TEST. Terminy rozgrywek podane są w regulaminie na portalu PGA. Regulamin zawodów i wyniki I tury patrz: www.skjkc.pl/pga/index.php?go=pgatest2009

-SP-CC i SP-CW-C
Dla uniknięcia dolegliwych formalności związanych z rejestracją planuje się przekształcenie ich w stowarzyszenia zwykłe. Na portalu PGA zamieszczony został wykaz członków SP-CC i SP-CW-C. W przypadku znalezienia tak jakichkolwiek błędów i nieścisłości należy zgłosić je na adres: sp2fap@pzk.pl W najbliższym czasie na portalu PGA powstaną odrębne strony poświecone obu klubom.

-Na 9. miejscu
Portal PGA wśród różnego rodzaju organizacji sportowych po rocznej działalności zajmuje 9. miejsce w Polsce. Link do rankingu - www.stat24.com/pl/ranking/index.php?c=11&s=160

-Identyfikatory
Na portalu PGA (www.skjkc.pl/pga/index.php?go=identyfikator ) udostępniona została nowa opcja pn. „Twój identyfikator”. Dzięki temu każdy można sobie samemu wydrukować kolorowy identyfikator z imieniem, nazwiskiem i znakiem wywoławczym.

-eQSL.cc dla PGA i QTC
Warto wiedzieć, że karty elektroniczne uzyskane za pośrednictwem amerykańskiego systemu eQSL.cc są w pełni akceptowane w programie dyplomowym PGA i MK QTC. Informację taką zamieścił na portalu eQSL.cc Dave Morris, N5UP - twórca i webmaster systemu. Patrz: www.eqsl.cc/QSLCard/OrgBB.cfm

10. Wyniki Krajowych zawodów PSK 2009 oraz Hell 2009 stanowią załączniki do dzisiejszego komunikatu.

Tyle informacji na dzisiaj !
Vy 73! Piotr SP2JMR prezes PZKZałączniki:

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY KRAJOWYCH ZAWODÓW PSK 2009.
Zorganizowanych w rocznicę odzyskania niepodległości na Ziemi Leszczyńskiej


Komisja w składzie: Paweł Mieczkowski SQ6NEM
Jerzy Tamborski SP3EXZ
Po zapoznaniu się z dziennikami zawodów stwierdziła, ze zawodach uczestniczyło 38 stacji w tym dwie zagraniczne i jeden nasłuchowiec.
Reprezentowane były województwa: B,C, J, F, G, M, P, R, S, U, W

1m. SP5CQI 308 pkt Grawerton ZG PZK i Tytuł MP PSK 2009.
2m. SP6IHE 300 pkt Prenumerata” Świat Radio”
3m. SP4CJA 275 pkt Grawerton
4m. SP9BNM 275 pkt Dyplom
5m. SN2Z 270 pkt
6m. SQ9UM 270 pkt
7m. SP4KHM 253 pkt
8m. SP9ZHR 250 pkt
9m. SN5I 240 pkt
10m. SN90OL 231 pkt
11m. SP9UMJ 231 pkt
12m. HF75LD 228 pkt
13m. SQ2LKM 220 pkt
14m. SN90CUG 220 pkt
15m. SP9CTS 220 pkt
16m. SP7KMX 220 pkt
17m. SQ7B 216 pkt
18m. SP3RBG 210 pkt
19m. SQ9JKS 210 pkt
20m. SP3KWZ 210 pkt
21m. SP5NVX 190 pkt
22m. SN90SXX 170 pkt
23m. SP1GPI 170 pkt
24m. SP4GL 162 pkt
25m. SN5E 153 pkt
26m. SP3GAX 153 pkt
27m. SQ9AOR 144 pkt
28m. SP4BOS 144 pkt
29m. SQ3A 144 pkt
30m. SP2FAV 135 pkt
31m. OK1MST 99 pkt
32m. SQ9MEZ 90 pkt Broszura „30 lat digi mode w SP”

Dziennik do kontroli przesłali: SP3FFR i SP9WTQ.Brak dzienników od: SQ2JSO, IK3VZM. Zgodnie z regulaminem pod uwagę nie był brany dziennik kol. SP8FPK i SP8 20 312.
Zainteresowanych otrzymaniem dyplomu ufundowanego przez ZG PZK prosimy o dostarczenie zwrotnie zaadresowanej koperty formatu A5 ze znaczkiem za 1.65zł.(jedną niezależnie od liczby zawodów)
Wyróżnienia i dyplomy rozsyłane będą za pośrednictwem poczty po całkowitym rozliczeniu cyklu zawodów.

Leszno dnia 17.01.2009r.Za organizatora Za komisję zawodów

Ryszard Grabowski Paweł Mieczkowski
SP3CUG SQ6NEM

Organizatorzy:

Leszczyński Klub Krótkofalowców
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności UM w Lesznie
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lesznie
Sponsorzy:
Zarząd Główny PZK
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WUW w Poznaniu
Redakcja miesięcznika „Świat Radio”
SP3AMZ, SP3CUG, SP3VA,SP6BSL
KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY KRAJOWYCH ZAWODÓW HELL 2009
ZORGANIZOWANYCH W ROCZNICĘ POWSTANIA PZK

Komisja w składzie: Antoni Raburski SP3AHH
Władysław Rusin SP3FFR

po zapoznaniu się z dziennikami zawodów stwierdziła, że w/w uczestniczyło 38 stacji a w tym 6 stacji zagranicznych i jeden nasłuchowiec.
Reprezentowane były województwa B, C, D. F,G, J, M, P, R, S, U i W
Wyniki poniżej

1m. SP6IHE 275 pkt- Grawerton ZG +Tytuł MP HELL 2009
2m. SN2Z 264 pkt Prenumerata „Świat Radio”
3m. SP3GAX 253 pkt Grawerton LKK SP3ZAH
4m SQ9UM 253 pkt
5m. SQ7B 231 pkt
6m. SP9BNM 231 pkt
7m. SP4KHM 231 pkt
8m. HF75LD 198 pkt
9m. SN5I 180 pkt
10m SP3RBG 170 pkt
11m. SP5CQI 170 pkt
12m. SQ3A 170 pkt
13m. SN90OL 170 pkt
14m. SQ2LKM 170 pkt
15m. SP3KWZ 160 pkt
16m. SN5E 152 pkt
17m. SP4CJA 144 pkt
18m. SN90CUG 140 pkt
19m. SQ9AOR 140 pkt
20m. SP1GPI 135 pkt
21m. SQ7LQJ 128 pkt
22m. SP9ZHR 128 pkt
23m. SP4KSY 128 pkt
24m. OK1MST 117 pkt
25m. SP9CTS 99 pkt
26m. SP7KMX 96 pkt
27m. SP6TRX 80 pkt
28m. SN90SXX 72 pkt
29m. SP4BOS 70 pkt
30m. SP2FAV 66 pkt Broszura „30 lat digi mode w SP”

Do kontroli log przekazał SP3FFR. Zgodnie z regulaminem nie klasyfikowano kol. SP8FPK i SP 3-2008
Brak logów od DK8FA, DH8FAP, DL1KCQ, DL1JEN i DL1KCQ oraz SQ2JSO.
Uczestnikom łamiącym regulamin zawodów pomniejszony został wynik końcowy.(Praca poza czasem i QRO.)Zainteresowanych otrzymaniem dyplomu uczestnictwa ufundowanego przez ZG PZK prosimy o dostarczenie zwrotnie zaadresowanej koperty formatu A5 ze znaczkiem o wartości 1.65 zł (jedną niezależnie od liczby zawodów)
Wyróżnienia i dyplomy rozsyłane będą za pośrednictwem poczty po całkowitym rozliczeniu cyklu zawodów w lutym 2009r.
Dziękujemy za udział w zawodach

Leszno, 17.01.2009r.

Za organizatora Za komisję zawodów

Ryszard Grabowski Antoni Raburski
SP3CUG SP3AHH
Organizatorzy:
Leszczyński Klub Krótkofalowców SP3ZAH
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności UM w Lesznie
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lesznie
Sponsorzy:
Zarząd Główny PZK
Redakcja Miesięcznika „Świat Radio”
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WUW w Poznaniu.
SP3AMZ,SP3CUG,SP3VA,SP6BSL


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

sq3lmr
28 listopad 2018
zapraszamy do udziału w akcji dyplomowej qrz.com/db/so100pw

sp6dwb
18 kwiecień 2018
Z okazji Światowego Dnia Krótkofalowca wszystkim Kolegom życzę wielu DXów potwierdzonych kartami QSL

SP5U
20 grudzień 2017
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego 2018 życzę Wam Koleżanki i Koledzy oraz Waszym najbliższym. Mirek SP5U & SP6LTC

sp6dwb
18 kwiecień 2017
Z okazji Światowego Dnia Krótkofalowca wszystkim Kolegom życzę worek DXów

sp6dmq
14 kwiecień 2017
14/04/2017 20:46 Wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa oraz duzo zdrowia !!! życzy Mariusz

sq3lmr
23 marzec 2017
Z okazji "Stulecia Harcerskiego Ruchu Wodnego" Radio-Klub Krobia będzie pracował od kwietnia do sierpnia pod znakiem HF100HRW . zapraszamy do odwiedzenia naszej strony klubowej sp3pgs.pl .

sp3p
08 wrzesień 2016
Góra Szybowcowa czy Burzenin. W tym roku Burzenin. Prośba do organizatorów, aby w miarę możliwości uwzględniać terminy dużych imprez krótkofalarskich.

sq6oxm
15 maj 2016
Fotki ze spotkania na górze szybowcowej w dniu 14.05.2016 sq6oxm.hopto.me/sq6oxm/20
16_05_14_Spotkanie_SOT.zi
p


sp6fig
10 wrzesień 2015
sp9cp Korzystam z 2m paraboli / wys. 300 m npm./oraz LNA 18db/0,8/+IC9100.

sp6fig
10 wrzesień 2015
Odbieram codziennie. Siła sygnału od S1 do S9... Świetne info co się dzieje na kierunku południowo-zachodnim. Dobrze , że ma małą moc . Pozdrawiam Krzysiek sp9cp

Archiwum
Krótkofalowcy BIS

RBI
SP6LB Poradnik UKF

kliknij celem pobrania

Callbook`s

Ciekawe informacje
SP5ZCC - news
SP-QRP - news
Zobacz
New Page 1

Szybka przeglądarka Maxthon

SOT PZK
Copyright © 1997 - 2019
zalecana rozdzielczość 1024x768
Aktualizacja 8.07.2019 20:45

Informujemy, że ta strona internetowa używa pliki cookie.
Można je wyłączyć poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
regulamin cookies

   Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Comstock by:
1821052 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu